ESTIJOJE PLEČIAMAS ELEKTROMOBILIŲ PREKYBOS TINKLAS

„Nissan" bendrovė išsikėlusi ambicingą tikslą - iki 2012 biudžetinių metų pabaigos išplėsti „LEAF" prekybą, įtraukiant apie 200 „Nissan" prekybos atstovybių Skandinavijos šalyse ir Estijoje.

Šiuo metu Skandinavijos šalyse ir Estijoje „Nissan LEAF" modeliais prekiauja apie 20 prekybos atstovybių, tačiau jų skaičius didės.

„„Nissan LEAF" prekybos atstovybių Estijoje plėtros etapas baigtas. Dabar „Nissan LEAF" pasiekiamas kiekvienam visose Estijoje veikiančiose „Nissan" prekybos atstovybėse. Mes turime penkias prekybos atstovybes, šiuo metu pasirengusias prekiauti elektromobiliais ir teikti jų techninės priežiūros paslaugas. Su malonumu laukiame visų, kurie domisi elektra varomais automobiliais. Kviečiame atvykti ir išbandyti šiuos automobilius. Čia taip pat galima gauti profesionalią konsultaciją elektromobilio pirkimo klausimais," - lausus Nissan Nordic Europe'i Country vadovas Baltijos šalims Margus Mikk.

Norvegijoje parduota per 1500 „LEAF" modelių

„LEAF" modelis buvo palankiai sutiktas Skandinavijos šalyse.

Didėjant užsakymų skaičiui kartu nuolat plečiamas ir įkrovimo stotelių tinklas. Visoje Norvegijoje jau įrengta keletas tūkstančių viešųjų įkrovimo stotelių. Danija yra ypač pažengusi į priekį kurdama greitojo įkrovimo stoteles: visi pagrindiniai šalies keliai ir miestai susieti su „Nissan" vietos partnerio - elektromobilių operatoriaus „ChoosEV" greitojo įkrovimo tinklu. Estija taip pat daug investuoja į infrastruktūrą. Šiuo metu tiesiamas greitojo įkrovimo tinklas, kuris iki šių metų spalio mėnesio nusidrieks per visą šalį.

„Turint gausų EV įkrovimo ir prekybos atstovybių tinklą, prižiūrėti „Nissan LEAF" yra be galo paprasta. Norėčiau pakviesti visus estus užsukti į „Nissan" atstovybes ir pasisemti neįkainojamos patirties," - lisas Margus Mikk.