NAUJASIS „NISSAN LEAF 30 KWH“ PRALAUŽIA LEDĄ, ĮRIEDĖDAMAS Į PREKYBOS SALONUS

  • Savo naująjį „LEAF 30 kWh" elektromobilį „Nissan" pasitinka įspūdingu pristatymu. 
  • Iki galo įkrautas naujasis „LEAF" gali nuvažiuoti ilgesnį atstumą – 250 km*. 
  • Reklaminį filmuką galima peržiūrėti čia:https://youtu.be/pM_2ThPIDjo
  • Naujajame „Nissan LEAF" elektromobilyje montuojama  informacinė ir pramoginė sistema „NissanConnect EV" su patobulintomis funkcijomis ir išorine telematikos sistema.

Europos rinkose pasirodo naujas patobulintas „Nissan LEAF" elektromobilis, išsiskiriantis ilgesniu nuvažiuojamu atstumu. Šia proga „Nissan" sukūrė įspūdingą filmuką, kuriame automobilis pasirodo sušaldytas į ledą užburiančiame Norefjell kalnų Norvegijoje peizaže.

 

Perkamiausias Europoje elektromobilis su vienu įkrovimu dabar gali nuvažiuoti iki 250 kilometrų*, t.y. 26 proc. toliau nei anksčiau. Be to, „Acenta" ir „Tekna" versijose montuojama naujausios kartos informacinė ir pramoginė sistema „NissanConnect EV", išsiskirianti nuotoliniu būdu valdoma šildymo  funkcija, geresnės funkcinės ir prijungimo galimybės.

Filmukas prasideda nuo į ledo kokoną įsukto „LEAF" silueto Skandinavijos kalnų fone. 65 mm storio ledas ima tirpti ir pamažu visu savo grožiu pasirodo naujasis „Nissan LEAF".

Už elektromobilius atsakingas „Nissan Europe" direktorius Gareth'as Dunsmore'as pareiškė: „Naujasis „Nissan LEAF" su 30 kWh baterija puikiai atskleidžia novatorišką „Nissan" dvasią. Tobulindami aplinką tausojančias technologijas, mes nuolat stengiamės peržengti galimybių ribas: mums einant į priekį, mūsų klientai gali nukeliauti toliau."

„Nissan LEAF" elektromobilį ledo danga užklojo norvegų ledo specialistas Jackas Stenslandas iš kompanijos „Mr. Iceman AS": „Man dar niekuomet nėra tekę užšaldyti elektromobilio. Tačiau tai buvo įdomus iššūkis. Manau, jog galutinis rezultatas yra stulbinamas."

Šiame filmuke taip pat akcentuojamas „Nissan LEAF" elektromobilio patikimumas ir patvarumas: jis išbandomas griežtais testais, kad galėtų atlaikyti net pačias sudėtingiausias važiavimo sąlygas. Pirkėjams, važinėjantiems atšiauriomis sąlygomis „Nissan" siūlo specialų „Nordic" paketą, į kurį įtrauktas akumuliatoriaus šildytuvas apsaugantis bateriją nuo ypač didelio šalčio poveikio.

Su naujaja „Nissan" 30 kWh baterija naujasis „Nissan LEAF" nuvažiuoja 26 proc. toliau nei ankstesnis modelis. Tai yra didžiausias įveikiamas nuotolis klasėje. Nuo to nė kiek nenukenčia automobilio praktiškumas ir funkcionalumas.

„Nissan LEAF" modeliai ir kainos 

„LEAF 24 kWh" 

  •  „Visia" modelių kaina – 34 050 eurų 
  • „Acenta" modelių kaina – 36 840 eurų 
  • „Tekna" modelių kaina – 40 540 eurų 

„LEAF 30 kWh" 

  • „Acenta" modelių kaina – 38 840 eurų 
  • „Tekna" modelių kaina – 42 540 eurų 

* Duomenys pateikti remiantis naujomis Europos transporto priemonių degalų suvartojimo normomis (NEDC).

Daugiau informacijos apie „Nissan" produktus, paslaugas ir bendrovės tvaraus mobilumo tikslus galima rasti interneto svetainėje www.nissan.eu/experience-nissan.html