NISSAN "X-TRAIL

Offer image

NAUJOS KARTOS "NISSAN X-TRAIL" SU E-POWER TECHNOLOGIJA

DOVANA- ŽIEMINIŲ RATŲ RINKINYS 

„Nissan e-POWER“ – tai unikali elektrifikuota technologija, kurią sudaro efektyvus benzininis variklis, įkraunantis akumuliatorių. Rezultatas – manevringo ir tylaus važiavimo potyris, o akumuliatoriaus nereikia įkrauti. Taip pat yra su daugiau galios ir stabilumo suteikiančia „e-4ORCE“ pavara. Abi technologijos suteikia elektromobilio vairavimo potyrį, be pavarų dėžės. Unikalios „Nissan X-Trail" technologijos yra modernesnės už įprastuose hibridiniuose automobiliuose naudojamas sistemas.

Unikali elektrifikuoto vairavimo patirtis, dabar – be įkrovimo.

Greitai reaguojantis ir pasiruošęs veikti - nereikia jokio įkrovimo kabelio

„e-POWER" su „e-4ORCE" visų varančiųjų ratų technologija

Didžiausias šios galingos ir sklandžios elektrifikuotos technologijos teikiamas malonumas - važiavimas. Kelionė bus maloni tiek jums, tiek ir jūsų keleiviams. „Nissan e-4ORCE“ – tai unikali visų varomų ratų (AWD) elektrinė technologija, užtikrinanti tobulą galios ir beprecedentės kontrolės pusiausvyrą. Jauskitės drąsiau dėl geresnio sukibimo ir stabilesnio valdymo.

Automatinė transmisija „e-Shifter“

Moderni „e-Shifter“ sistema leis lengvai pasirinkti tarp dviejų „Nissan X-Trail“ režimų – D (važiavimo) režimo, kuris užtikrina geresnį variklio valdymą ir B (stabdymo) režimo (tik „ePOWER“ ir „e-4ORCE“ modeliuose), kuris veiksmingiau regeneruoja stabdymo metu susidarančią energiją ir nukreipia ją į akumuliatorių. 

Sklandus ir stabilus važiavimas, kad ir kur besėdėtumėte

Įsibėgėjimas, stabdymas, posūkiai. Jie visi įtakoja važiavimo stabilumą. Naujasis „Nissan X-Trail“ su „e-4ORCE“ AWD technologija beveik tobulai balansuoja tarp apkrovų paskirstymo ir tikslios sūkio momento kontrolės, kad važiuotumėte tolygiai ir stabiliai. Keleiviai atvyks guvūs ir pailsėję, kad ir kur besėdėtų.

Pakankamai erdvės nuotykiams net septyniems žmonėms

Ženkite į erdvų kokybės, patogumo ir praktiškumo pasaulį. Susodinkite vaikus ir pamirškite ginčus dėl geriausios vietos – elektrifikuotame penkių–septynių sėdimųjų vietų visureigyje erdvės užteks visiems. Naujasis „Nissan X-Trail“ – šeimai draugiškas tyrinėtojas.

Pasiūlymas galioja iki: 30.06.2024.

LOJALUMO PASIŪLYMAS ESAMIEMS „NISSAN" AUTOMOBILIŲ SAVININKAMS

Jeigu esate „Nissan“ savininkas, prie standartinio pasiūlymo gausite dar ir papildomą „You+Nissan“ lojalumo programos pasiūlymą. Tai 400 € vertės originalūs „Nissan“ aksesuarai visiškai NEMOKAMAI!

Papildoma informacija

Užsisakyti bandomąjį važiavimą Sukurkite savo!

Rodyti visus

NAUJI AUTOMOBILIAI SANDĖLYJE

 • New X-Trail e-POWER 2WD Tekna 5ST Design pack <p><span style= AUTOMOBILIS VIETOJE

  " tag="true" />

  New X-Trail e-POWER 2WD Tekna 5ST Design pack

  AUTOMOBILIS VIETOJE

  43 990 €   47 490 €  

  Plačiau

 • New X-Trail MHEV 2WD Tekna 5ST <p><span style= AUTOMOBILIS VIETOJE

  " tag="true" />

  New X-Trail MHEV 2WD Tekna 5ST

  AUTOMOBILIS VIETOJE

  39 590 €   43 090 €  

  Plačiau